img

Gdzie oglądać filmy online?

Masz wolny wieczór, ale nie chcesz jechać do kina? Chętnie obejrzałbyś coś w domu? Zastanawiasz się, gdzie możesz obejrzeć filmy online? Mamy dla Ciebie kilka propozycji. 

Bezpłatne i płatne oglądanie filmów 

W Internecie znajdziesz mnóstwo bezpłatnych filmów do obejrzenia. Ich jakość niestety nie jest do końca zachwycająca. Jeśli jednak nie masz zamiaru oglądać ich więcej niż raz na tydzień, nie ma co inwestować w płatne rozwiązania. Jeśli jednak szukasz telewizji internetowej na dłuższy czas masz do wyboru kilka opcji. Zaletami poniższych platform jest przede wszystkim to, że dostępne są aplikacje dzięki, który możesz oglądać filmy na różnych urządzeniach. Na przykład na tablecie, telefonie, komputerze czy Smart TV. Dodatkowo zapamiętują one na którym momencie filmu się zatrzymałeś, dzięki czemu możesz w wygodny sposób się przełączyć między urządzeniami. Oto kilka polecanych przez nas platform do oglądania filmów i seriali online. 

Netflix 

Jest to platforma płatna dzięki, której możesz oglądać filmy na różnych urządzeniach. W jej ofercie znajdziesz wiele ciekawych filmów i seriali. Co najważniejsze codziennie dochodzą nowe propozycje. Jeśli chcesz być na czasie z nowościami filmowymi, bardzo polecamy tę platformę. Opłata zależy od tego na ilu urządzeniach jednocześnie będziesz oglądać filmy i seriale. Jeśli planujesz udostępnić komuś dostęp do swojego konta, to wybierz pakiet wielu ekranów. Nie martw się, możesz utworzyć konta, dzięki którym każdy z oglądających będzie wiedział, gdzie akurat skończył, a propozycje filmowe i serialowe będą dopasowane do gustu właściciela konta. 

HBO GO 

Jest to kolejna płatna platforma. Jest jednak o wiele tańsza niż ta od Netflixa. Opłata miesięczna to 19.99 zł. NIe ma tu jednak podziału na konta, nie możesz także oglądać na wielu ekranach jednocześnie. Jeśli ktoś będzie chciał oglądać z Tobą, będziecie musieli dawać sobie znaki, kto kiedy ogląda. Oferta filmów i seriali na HBO GO nie jest tak zachwycająca jak na Netflix, ale znajdziesz tam także ciekawe propozycje. 

Zobacz również