img

Najlepsze firmy i seriale na Netflix

Wybór filmów i seriali na Netflix jest naprawdę duży. Często ciężko się zdecydować na coś konkretnego. Przybywamy z pomocą i polecamy najlepsze filmy i seriale na Netflix. 

Nasza planeta 

Jest to serial dokumentalny, w którym możemy zobaczyć jak nasze codzienne działania wpływają na siedliska rzadko spotykanych zwierząt. Serial ma osiem odcinków o jest wielokrotnie nagradzany. 

Narcos  

To także serial wyprodukowany specjalnie dla tej platformy online. Opowiada o poczynaniach baronów narkotykowych. Pierwszy sezon w całości poświęcony jest największemu bossowi narkotykowemu w dziejach świata, czyli Palo Escobarowi. Postać jest zbudowana w ten sposób, że zaczynamy ją lubić mimo tego, że jest okropnym człowiekiem a jego mottem przewodnim jest zdanie "Kulka albo pieniądze". Tym prostym zdaniem jest w stanie zmusić każdego do posłuszeństwa. W drugim sezonie serialu możemy śledzić historię drugiego bossa narkotykowego El Chapo. 

House of cards 

Kultowy już serial z Netflix. Opowiada historię Francis'a Underwood'a, który jest bezwzględnym politykiem próbującym się zemścić na prezydencie stanów zjednoczonych, który pominął go przy obsadzeniu stanowiska sekretarza stanu, chociaż mu to obiecywał. Nie cofnie się przed niczym. Idzie po trupach do celu. Serial ten idealnie pokazuje jak okropna i bezwzględna jest polityka oraz to jakim człowiekiem trzeba być, żeby zdecydować się na taką ścieżkę kariery. 

Stranger Things 

Podczas powrotu do domu znika dwunastoletni Will Byers. Zaginięcie chłopca jest początkiem dziwnych i niebezpiecznych wydarzeń trapiących prowincjonalne miasteczko. Wielokrotnie nagradzany serial. Na pograniczu kryminału oraz science- fiction. 

The Crown 

Jest to oczywiście historia Królowej Elżbiety II, która po śmierci swojego ojca obejmuje tron do dnia dzisiejszego. Musi zmagać się z różnego rodzaju problemami natury politycznej i walczyć o pozycje swojego królestwa na arenie międzynarodowej. 

Więcej polecanych filmów i seriali znajdziesz tutaj: https://pinbook.pl/kino

 

Zobacz również