img

Najlepsze aplikacje na Androida do oglądania filmów i TV za darmo

Posiadając urządzenie z Androidem można zdecydować się na ściągnięcie bezpłatnych aplikacji, dzięki którym będzie można oglądać filmy i telewizję zupełnie za darmo, na swoim urządzeniu. Niepotrzebny będzie wtedy telewizor, gdyż wszystko będzie można załatwić za sprawą swojego smartfona.

Poza tym aplikacje umożliwiają wyszukiwanie interesujących treści dla odbiorców, czy też dodawanie programów do listy ulubionych, aby potem można być je łatwiej znaleźć. Oto najlepsze aplikacje na Androida, z których wypada w tej dziedzinie skorzystać.

Aplikacja NHK World TV Live

Bardzo ciekawa aplikacja, która umożliwia zainteresowanym oglądanie telewizji na żywo, zupełnie za darmo. Nie są pobierane wtedy żadne dodatkowe środki finansowe. Można też nagrywać wideo na życzenie i oglądać je w późniejszym terminie. Dostępne są tutaj przede wszystkim różnorodne program rozrywkowe. Jakość obrazu jest bardzo zadowalająca, można ją indywidualnie ustawić.

Aplikacja Red Bull TV

Aplikacja, która może zainteresować zwłaszcza fanów sportów ekstremalnych, których jest przecież wielu. Poza tym można z jej pomocą oglądać także różnorodne programy muzyczne. Istotne jest to, że używając jej można oglądać relacje na żywo z wielu wydarzeń sportowych, odbywających się nie tylko w Polsce, ale też za granicą.

Aplikacje telewizyjne

Aplikacja Tubi TV 

Jest to bardzo przydatne rozwiązanie dla wszystkich wielbicieli filmów, ponieważ w bibliotece jest ich naprawdę mnóstwo. Można więc na swoim urządzeniu z Androidem oglądać filmy akcji, horrory, komedie, czy też komedie romantyczne ze swoją ukochaną kobietą. Każda osoba zdecydowana na ściągnięcie tej aplikacji nie będzie z tego powodu rozczarowana. Ma się w ten sposób dostęp do wielu programów przyrodniczych.

Aplikacja Flipps TV

Znajdują się w niej głównie kanały rozrywkowe przeznaczone dla osób w każdym wieku. Uzyskuje się dzięki temu szeroki dostęp do filmów, teledysków muzycznych, ale też wielu programów dla dzieci. Liczyć można w tym przypadku na obraz jakości HD, dlatego też wszystkie programy będzie oglądało się naprawdę przyjemnie. 

YouTube

Darmowe materiały można znaleźć także na aplikacji YouTube, która jest chyba najczęściej pobieraną aplikacją ze wszystkich wyżej wymienionych. Dzięki niej można oglądać różne filmy umieszczane przez osoby prywatne, można też oglądać różne filmy związane z polskim kinem, ale też teledyski muzyczne. Przy okazji można umieszczać pod nimi swoje komentarze. Poza tym istnieje możliwość założenia swojego kanału i wrzucania na niego swoich własnych produkcji, jeśli ktoś jest osobą kreatywną i godną uwagi. Można też oglądać streamy online prowadzone przez różne osoby.

Zobacz również